ANASAYFA

Fuar Hostesi, firmanın çalışma prensipleri doğrultusunda, gerekli araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak Gelen Ziyaretçileri Karşılama ve Firma Yetkililerine Yönlendirme Fuar İkramlarını Hazırlamak İkram Servislerini Gerçekleştirmek Fuar Standının Genel Düzenini Sağlamak konularında görevlidirler
Fuar Mankeni, firma standına dikkat çekecek, uzun boylu, görselliği yüksek, fuar ambiyansına uygun şık bir kıyafet ile çalışırken gerçekleştireceği görevler; Gelen Ziyaretçileri Karşılama ve Firma Yetkililerine Yönlendirme Ziyaretçilerin Kaydını Tutma Ürün ve Hizmet Tanıtımı Yapma konularında görevlidirler.
Tercüman hizmetinde tamamen dikkatli davranmakta olup, bünyesine tamamen konuşma, yazma ve dinleme sınavlara tabi tutarak dahil etmektedir. Siz fuar katılımcı firmalar ile yabancı fuar ziyaretçiler arasında iletişimi kurabilmek, anlaşmanızı sağlamak işlerinizi halletmeniz adına intro Ajans ve Fuar Hizmetleri tarafından güvenilir şekilde yönlendirimektedir.
Fuar alanında ziyaretçilerinizi ağırlarken kendi işiniz dışında başka şeylerle zaman kaybetmemeniz için Fuar Catering hizmetleri sağlamaktayız. Sıcak Soğuk içecekler, günlük taze bakteriyal ürünler ve lezzetli tadımlarımızı içeren fuar ikramları ile vip hizmet vermekteyiz! Tüm yiyecek ürünlerini günlük taze olarak tedarik ediyor, hazırlıyor ve standınıza teslim ediyoruz. Ajansımız tüm sıcak ve soğuk içecek ikramlarınızı, yiyecek ikramlarınızı, standınızda kullanılan peçete, rulo havlu gibi sarf malzemelerinizi de şeker, tahta karıştırıcı ve karton bardak ile birlikte anlık kontrol edecek eksikleri tamamlayacak ve ikram konusunun tüm yükünü sizlerden devralmış olacaktır.
 
fuar hostes